| anonim_4396 a întrebat:

Hey, bună! Ce v-ati dorit sa deveniti atunci cand erati mici? Dar ce stiti sa faceti cel mai bine acum?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De mic din cate imi amintesc eu imi placea eletronica adica desfaceam tot ce se putea, acuma in prezent fac la fel doar ca acuma daca stric ceva am bilet pe lumea cealalta asigurat

| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
Cantareata. blushing laughing Bine ca n-am ajuns.
Ma pricep la spionat lume, trebuia sa ma fac detectiv, dar ma sperie psihopatii si sigur as fi avut des tangente cu astfel de fiinte.

| anonim_4396 explică (pentru Mădă0611):

Ai putea sa faci parte din paparazzi atunci laughing

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia-s penibili, sunt in stare sa intre peste tine in wc.

| anonim_4396 explică (pentru Mădă0611):

Deci tu nu spionezi pana intr-acolo. E bine.

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

Spionez pana aflu ce ma intereseaza, si ma intereseaza cum gandesc oamenii. Fiecare om are propria lume in minte; ma intereseaza cum vede cineva ceva, cum ii raspunde, cum il influenteaza, de ce face un anumit lucru, pentru asta trebuie sa stii cat mai multe despre lumea lui.

| AirănMeidăn a răspuns:

dentist, dansatoare, cantareata si chestii de genul
acum nu mai stiu

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Aveai multe planuri de mica. happy

| Suck a răspuns:

Când eram mic am vrut să devin preot...acum vreau să devin mascat, si cam asta o să fac.

| anonim_4396 explică (pentru Suck):

De ce iti doreai sa devii preot? Daca vrei sa zici, desigur.

| Sociopat a răspuns:

Voiam sa fiu soldat sau sa fiu ca Steve Irwin. Acum ma pricep sa beau.

| anonim_4396 explică (pentru Sociopat):

Mmm, nu e bine. Dezvata-te, nu e un lucru bun, bine daca bei multe ceaiuri nu e rauhappy, dar se pare ca nu la asta te referi. Cauta ceva la care sa te pricepi mai bine. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

avocat rolling on the floor
acum nu știu.