| LollaLolipop a întrebat:

Ce comenturi as putea sa dau pe facebook sau hi5? paraca nu mi se pare cool sa tot scrii fain, super, dragut, cool dati-mi si mie ceva idei...mersi...cel mai bun funtabig grinwinking

8 răspunsuri:
| LovelyCandy a răspuns:

Cea mai buna idee e sa pui un citat sa un status de exemplu:
ochii vad, inima cere...am curaj, dar n-am putere:))
sau
Cand eram mic credeam ca faima si banii ma vor face fericit. acum ca am crescut. am realizat ca asa este!
sau
As vrea sa fiu o stea… o stea cazatoare, sa cad in inima ta si sa nu mai pot pleca.
si poti lua mai multe de pe:http://statusuricool.haipa.ro/
sau
http://www.newgirl.ro/statusuri-noi-pentru-fete/
funda?:)

| Elenaaa23 a răspuns:

Eu am vazut ca cei mai multi zic ceva de genu': frumoasse, dragutsa de tine, dulsicca mea.Depinde ce exprima poza.Eu una imi scriu parerea despre ceea ce vad.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nam pleaka

| Simmy a răspuns:

"cat de tare, imi plac detaliile din spate", " are ceva special poza asta. (optional) probabil pe tine ", "foarte bine imortalizat momentul", " poza asta ma inspira", "ain't that cute... BUT IT'S WRONG!" ( tipul ce striga la pasarea ce canta din 2 stupid dogs), "cat de epic", "cine e cea mai de viata? stati jooos" s.a.m.d. happy

| Pisicutza_3550 a răspuns:

Poti scrie draguta sau dragut ca intotdeauna, sau"toate mamele fac copii frumosi dar a ta a exagera.sau ceva de genu... funda?

| LovelyCandy a răspuns:

Buah cum dracu scuzati-mi limbajulbig grinbig grin sa dai nefolostor :@

| Florin43 a răspuns:

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░♥ ♥░▀█▀░░░▀█▀░▀█▀░▀█▀░░▀█▀▀▀▀█░♥ ♥░░█░░░░░█░░░█░▄▀░░░░░█░░░░░░♥ ♥░░█░░░░░█░░░█▀▄░░░░░░█▄▄▄░░░♥ ♥░░█░░░░░█░░░█░░▀▄░░░░█░░░░░░♥ ♥░▄█▄▄█░▄█▄░▄█▄░░▄█▄░▄█▄▄▄▄█░♥ ♥░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░♥

| Florin43 a răspuns:

Copiazal si lasa-l la cineva dreag