| needyou a întrebat:

Dati si mie niste comenturi la intrebarea asta? silly
Cel mai lung sau cel mai inteligent are funda laughing
mersi.

9 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Ceea ce ai postat nu se numeste intrebare, sau daca da, atunci e incorecta dpdv gramatical raised eyebrows

| needyou explică (pentru ionutzul31):

Vroiai si "imi"la inceput? laughing

| ionutzul31 a răspuns (pentru needyou):

Daca e cu putinta big grin

| needyou explică (pentru ionutzul31):

Cateodata dahee hee

| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Un raspuns care are funda trebuie in primul rand sa il ajete pe cel care a pus intrebarea. De regula, raspunsurile inteligente au funda (dar, de obicei, cele inteligente sunt si lungi, dar nu toate.) Dar raspunsurile premiate trebuie sa fie si politicoase. De exemplu daca eu ti-as raspunde urat, normal ca nu mi-ai mai da funda. Pe cand, daca sunt amabila, atunci este mai frumos si impresioneaza pe intrbator.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey! La multi ani si nu stiu ce te-a determinat sa pui intrebarea asta stupida, poate plictiseala sau alcoolul, sper sa fie prima si ultima din an.Have fun...laughing

| needyou explică (pentru PeAripiDeVant):

Plictiseala sigur, ca alcool inca n-am voie.laughing)

| alinamarcela a răspuns:

Buna;
intrebarea ta nu are raspuns...e o dilema!