| LostInDreams a întrebat:

Dati si voi exemple de piese super ritmate si super cool pentru petreceri cu prietenii.Ma gandeam la un party pentru maine, si nu am idei prea multe si grozavestraight face mersi.

5 răspunsuri:
| vintageheart a răspuns:

Kelly Rowland-Commander
E super tarewinking

| ionik_1763 a răspuns:

Alea de la BEP...My Humps, Fergilicios(nu stiu cum se scrie big grin)
Alexandra Stan-Lollipop
Dj Tiesto
Dj Stephano
Selena Gomez
Stereo
Get ur Freak On
Justin Bieber
Scuze pentru eventualile greseli gramaticalehee hee
Distractie Placuta

| x_7728 a răspuns:

Narcotic Sound - mamasita; dj sava and raluca - i like the trumpet, papa americano, stromae - alors on danse >big grin

| SellyMyIdol a răspuns:

Am eu, o sa zici ca e de copii dar ti-as recomanda pentru dansuri pop o melodie pop trupa:the scene melodia:naturally. Sper ca ti-am fost de ajutor!