| Blackyuu a întrebat:

Ce credeti ca ar face Sakura daca ar muri Naruto?

8 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Ce să facă?! Că doar nu îl va putea jeli toată viața.Normal că ar plânge deoarece au un trecut lung...echipa 7 și totuși ea nu îl iubește...ar trece peste într-un final.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ar trece peste, într-un final.

| HueyFreeman a răspuns:

Plot No Jutsu. Naruto fiind personajul principal nu poate sa moara.

| Katoteshika a răspuns:

Sigur ar plânge mult și și-ar aduce aminte de amintirile cu el și ar încerca să-i facă visele împlinite...

| 1234dany5 a răspuns:

Desi viata de ninja(shinobi)e plina de riscuri si e ceva normal sa mori... sad cred ca Sakurei i-ar parea foarte rau si ar plange mult deoarece se cunosc de mut timp!

| JustMeForever3 a răspuns:

Cred ca s-ar omori si ea

| ღHinataღ a răspuns:

S-ar bucura, fiindca s-ar delecta cu Sasuke fara sa fii deranjata! In schimb, Hinata s-ar sinucide!(dar Kishimoto ori cum ii zice a zis in nu stiu ce interviu ca va NaruSaku)

| YoureGoingDown a răspuns:

De vreme ce nu simte nimic special pentru el... fiindca iei ii tot sta gandul la Sasuke ala... l-ar jeli o perioada iar dupa ar trece peste straight face...