| AlexForEver a întrebat:

Credeti ca Naruto va fi cu Sakura?

5 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Cred că da, dar sper din inimă să o aleagă pe Hinata.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Alex :D Eu cred si sper din tot inimu si din toata sufleta ca da :D Serios, chiar m-am saturat de fete dragute care nu se pot tine pe picioare :| M-am saturat pana peste cap de ele! Nu stiu de ce mereu personajul principal ramane cu fata aia care doar il place si nu e in stare de nimic, si... Pur si simplu :@ Nu stiu de ce personajul principal nu o alege pe cea mai rautacioasa (in sensul bun) si cea care il iubeste cu adevarat, cea care arata si mai bine, si cu care s-ar potrivi, care e in stare sa faca ceva :D Eu sper sa ramana cu Sakura. Nu stiu de ce la toti le place de Hinata :| E degeaba fata aia... Sper din toata inima sa nu ramana cu Hinata, ci cu Sakura. :P In legatura cu locul in care te uiti :-s Iti propun sa te uiti aici :D:

http://a-kage.info/anime/naruto-shippuden/

Sper sa iti fi fost de folos cumva o.o Bafta! :D

| ღHinataღ a răspuns:

Da,va fi, Kishimoto a confirmat-o.Mie imi convine, eu sunt pro
Sasuhina

| LolaGirl a răspuns:

Imi dai si mie link unde te uiti tu la serial?

| AlexForEver explică:

Http://www.trilulilu.ro/......o-sub.Uite aici ma uit, ti-am dat ep 1.Vizionare placuta!