| Lovepets a întrebat:

Credeti ca Naruto o sa fie impreuna cu Sakura?batting eyelashes

10 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Naruto o place pe Sakura, dar nu cred ca are intenti sa se puna cu ea inca. Acum el e preocupat de razboi si Sasuke. Sakura nu il place pe Naruto ca iubit oricum si doar ca amic.(momentan) Deci parerea mea e ca sunt slabe sanse.

| No a răspuns:

Nu se stie. maybe whistling.ar fi frumos :X Dar se potrivesc si :
Naru + Hina
Saku + Sasu

winking

| Ecou a răspuns:

Conteaza ce cred eu sau nu?

| MadRaven a răspuns:

Da!

| Lolololalali a răspuns:

Sper ca nu.Ar fi groaznic.
Sakura&Sasuke.
Naruto&Hinata.

| pinkystyleツ a răspuns:

Daa:X

| Alexeee a răspuns:

Nu cred

| JustMe_8048 a răspuns:

Bai frate ce intrebari de copii retardati.ce intrebari is astea? discutati pe tema asta la voi la gradinita nu aici.

| YoYoHina a răspuns:

Pai sakura il iubeste pe sasuke deci nu cred adica na ma rog sper ca o sa fie naruhina si sasusaku

| BrownDogxoxo a răspuns:

Nu cred big grin