| Beki21 a întrebat:

Ce edituri pot sa gasesc care sa ma plateasca sa le desenez modele pentru marginea revistelor sau coperta in mod traditional. Am 14 ani si vreau sa strang bani pentru o tableta. Site-ul meu unde postez toate desenele e http://beki21.deviantart.com/. Credeti ca am vreo sansa?

1 răspuns:
| LuppiSmthg a răspuns:

Bai, ai sanse, dar nu poti fi platit pana nu faci 16. Sorry.

Sincer iti spun ca am vrut sa ma angajez la o cafenea, dar mama mi-a zis ca n-am vvarsta potrivita...T_T