| anonim_4396 a întrebat:

Eu desenez des pe site-ul desenatori. Decat ca desenele arata oribil cu mouse-ul rolling on the floor. Ma rog, nici chiar oribil. Sa zicem ca as vrea sa desenez si eu asa genial cum deseneaza altii laughing. Si as vrea sa-mi iau o tableta grafica. Dar nu vreau sa dau banii degeaba. Credeti ca se va vedea diferenta? Avand in vedere ca desenez foarte bine pe foaie... funda happy Scuzati categoria oh go on

2 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Față de mouse, da, se vede o diferență maximă.
Pentru desenat bine-înțeles că este mai benefică tableta grafică.

| MisaMisaShinigamiAngel a răspuns:

Dureaza putin pana te obisnuiesti, dar calitatea desenelor se va imbunatati radical.
Unele tablete sunt intr-adevar scumpe, dar este o investitie buna, dar daca nu iti propui sa o folosesti decat pentru site-uri ca desenatorii, una mai putin performanta ar trebui sa fie buna.
http://www.emag.ro/......EQDJKBBBM/
Posteaza un link cu desenele tale daca vrei :) Mult spor in continuare!