| Nimeni20192018 a întrebat:

Dă energizantul, energie pentru alergat?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu dă.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu iti da performanta fizica.
Energizantul e genul de supliment care iti calmeaza somnolenta, dar te poate da in hipertensiune, cu tremurat si senzatia de epuizare.
Pentru sport ai nevoie de lichide (apa, suc necarbogazos/nectar) si dulce.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu. Doar te ține treaz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, nu iti da energie, mai tare ti-o ia, ele sunt facute din sperma de taur

| SamsungElectronics a răspuns:

Salut

Nu îți dă energie, este foarte periculos, poți face atac de cord, și te poți îmbolnăvi, dacă alegi, sau ești sportiv, ați recomand apă, pentru că te hidratează, mai ales acum pe căldurile astea, eu nu aș bea energizante pentru că nu sunt sănătoase. Nu înțeleg cu ce te ajuta otrava, mai bine poți bea un suc de portocale sau un suc de struguri de la fanta sunt mult mai bune decât un energizant care îți pune viața în pericol. Verisoara mea a ajuns la urgență, ia afectat inima după ce a băut energizant. Eu ați spun să stai departe de așa ceva ca sunt foarte periculoase, eu doar ați spun, dacă tu vrei să bei poți să bei, că nu le beau pentru mine, le bei pentru tine.

O zi buna să ai.