| DontDifferent a întrebat:

SaLL aLL! As vrea sa stiu daca energizantul ajuta la cv...
Puteti sa-mi spuneti cateva mancaruri sanatoase pentru. energie si pentru a slabi?big grin astept raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

1)Energizantul nu este sănătos, consumul lui zilnic dăunează atât ficatului cât și inimii, crește tensiunea arterială și poate duce la complicații în anumite cazuri chiar deces.
2)Ouă, lapte, banane, sunt surse de energie/

| DontDifferent explică (pentru Azµre):

Mda mersi mereu m-ai ajutatwinking tine-o tot asa

| Uza a răspuns:

Energizantele nu sunt bune.
Mananca mancare gatita in casa, e sanatoasa si te poate ajuta si sa slabesti combinate cu sportul o sa de-a rezultate foarte bune.
Bauturi care slabesc, sunt sanatoase: limonada cu miere, ceaiurile, apa plata.
Iti da si energie si slabesti in acelasi timphappy
Bafta!

| DontDifferent explică:

Dau fundewinking

| DontDifferent explică:

Am uitat sa mentionez cv nu vreau raspunsuri tampite ca linkuri din astea credeti ca dau funda pe linkuri?:@ AzuRe tias fi dat funda pentru ca esti un prieten bun si m-ai ajutat mereu dar de data asta eu dau lui Uza