| UnknowAle a întrebat:

Ce faci ca sa te razbuni pe un fost iubit care a iesit cu cea mai buna prietena a >ta?happy

Răspuns Câştigător
| andrei_8327 a răspuns:

Eu spun ca nu pe el trebuie sa te razbuni pe el! si pe prietena ta!
Spune-i sa nu mai ieasa cu el (tipi la ea)!
Daca vrai asa, ca la intrebare, spune-i ca daca tot ii place de ea, sa fie doar cu ea! (daca il vei prinde facand acestea)!
Eu spun ca nu e bine sa te razbuni pe prieteni, e pacat, strici o relatie, o prietenie!
Sunt oameni care au mai multe sotii (amante) si se inteleg foarte bine cu el!

9 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Simplu. nu iti pasa. te va plictisi si pe tine, dar pe el il va teroriza si mai mult laughing distruge-l psihic eventual.

| EuTeIubesc a răspuns:

Iesi si uh cu altulwinking

| jolidon a răspuns:

Aici e de vina prietena tawinkingnu el. baietilor nu le pasa de chestiile de genul asta. acum nu iti ramane decat sa iesi si tu cun un prieten de al tau si sa ii furi un prieten prietenei talelaughing insa iti vei pierde prietena si prietenul si tothappy. razbunarea nu aduce niciun bine. departeaza-te totusi de prietena ta care se pare ca nu iti este prietena de fapt si mult succes in continuare

| AllinaDaniella a răspuns:

E cea mai proasta alegere razbunarea. Indiferenta cred ca e cea mai buna alegere.

| trăncănici a răspuns:

Fă-o de rîs pe prietena ta că e gunoieră, că ia gunoiul aruncat de tine!

| RândunelPisică a răspuns:

Iesi cu cel mai bun prieten al lui

| adrianoyo94 a răspuns:

laughing)) i furi mamaliga smugsmug