| Van_Hoof_Lara_2000 a întrebat:

Cum sa te razbuni pe fostul tau iubit?

Răspuns Câştigător
| GreenEyess99 a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare. Si eu am avut parte de o experienta de genul. si indiferenta m.a ajutata mult. Se vedea in ochii lui ca parca "suferea"

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cea mai buna razbunare e sa te vada fericita fara el si ca nu mai dai 2 bani pe el.

| alina2k18 a răspuns:

Faci sex cu cel mai bun prieten al luiwinking si eventual te si cuplezi cu elwinking

| anamariarot a răspuns:

Ești suficient de matură încât să n-o faci?!

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Îi arâți cât de fericită eşti fără el?

| Gheorghie_Ovidu_1993 a răspuns:

Ai Facebook?
sa putem sa vorbim de ce vrei sa faci asta?

| Nekochxn a răspuns:

Daca te urmareste pe insta pune multe poze cu tine si prietenele tale, sa pari foarte fericita si eventual poti sa pui o poza cu un buchet de trandafiri (cumparat de tine) dar decat atat sa pari misterioasa, sa nu stie daca te-ai cuplat sau nu.