| AliiB a întrebat:

Ce farsa as putea sa ii fac prietenei mele cele mai bune? Fara farse luate de pe net va rog happy ca le stiu.si precis si ea le stie. Fundita cu siguranta!

3 răspunsuri:
| Andreea114820 a răspuns:

Sa nu te intalnesti cu ea 2-3 zile nici sa vb cu ea si sa ai cativa cmplici(mama ta, tatal tau, sora ta sau alta pretena/preten) si sa ii spuna ca tu ai murit.eu am incercat si a iesit super

| CiocolataCuMereSiScortisoara3 a răspuns:

Daca ai imprimanta poti sa scrii ceva gen,, va aducem la cunostinta ca pe data de puncte puncte de veti de platit puncte puncte pentru puncte puncte,,

| AaaMoods a răspuns:

Pacalestio si tu ca te muti in alaska!