| Alexandra3112 a întrebat:

Buna TPU...merg intr-o excursie weekend-ul asta....si as vrea sa ii fac o farsa colegei mele de camera...ce farsa as putea sa ii fac? FUNDA celei mai complete liste si celor mai tari farse!

Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

1.Pune o galeata de apa deasupra usii(ai grija cand deschide usa sa nu se vada o pui pe partea opusa big grin
2.Ii pui frisca/pasta de dinti/ pe palma si ii gadili fata sau palma
3.Ei baloane si le umplii cu apa. Dupa care le arunci in ea ca sa se trezeasca.
4. Poti sa ii torni pe pat urina falsa big grin
si s-o intrebi "te-ai pisat pe tine?"
5.Ii desenezi mustata cu markerul big grin
6.Ii lipesti pe spate o hartie pe care scrie " Loviti-ma!"
7.Ii torni in papuci fasole/noroi.
8.Lipeste-i cu superglue obiectele de masa big grin
9.Incearca s-o muti cu tot cu salteau pe hol /baie/bucatarie/acoperis (poate ai nevoie de mai multe persoane)
10.S-o incui in camera/casa si sa-i iei telefonul/calculatorul.
Sper ca te-am ajutat.Bafta la farse >: )

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune o folia transparenta pe capul de la WC...Mai concret: https://www.youtube.com/watch?v=C7Kq3IMw6Hc FUNDA?

| lorenacat2000 a răspuns:

:
-pune pasta de dinti pe capacul de la WC! Eu am incercat cand am fost in tabara cu colegii!

| Alexandra3112 explică (pentru lorenacat2000):

O sa încerc si asta dar cred ca o sa observe! laughing

| Bican_Valy_1999 a răspuns:

Coase o de pat sau pune 2 chibrite intr un nasture, da le foc si pune l pe nasul ei... Trezeste o si spune i "ardeee"!