| Anastasiaa a întrebat:

Ce farsa i`as putea juca prietenei mele cele mai bune, una mai elaborata si care nu implica galeti cu apa sau cani cu lapte laughing... funda :*.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici cateva idei :
1 ) In timp ce ea este concentrata la ceva sau cand nu e atenta, aprinde o foaie de hartie cu un chibrit si incepe sa tipi ca ia foc casa!laughing Nu sa uite farsa asta... dar cel mai bine e sa o faci cand doarme
2) Spune-i cu vreo doua zile inainte ca vrei sa te sinucizi! Apoi, in ziua pe care ai pomenit-o intinde-te pe jos undeva unde stii ca te va gasi si da-te cu keciup ( aseaza langa tine si un cutit ) ...In buzunar ascunde un biletel cu,, Ti-am Facut-o! " dar ai grija sa exagerezi

6 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Cauta pe collegehumor.com

| REDSQ a răspuns:

Reteta: timp de preparare: 3 zile; ingredientele:

1. Am aflat ceva despre tine, si am ramas socata (dar nu dai detalii)
2. O lasi sa fiarba
3. Peste 1 zi ii spui "ce ai aflat tu de ai ramas uluita" )
4. Iarasi clocote
5. Adaugi putina sare si piper (parerea prietenei tale cele mai bune - aliata in aceasta farsa, care sa te sustina De ex.: "Am aflat ca unul dintre prietenii tai se drogheaza, sau a fost arestat de politie" etc, vezi tu)
6. Dupa 2-3 zile dezvalui adevarul gol-golutz. Si spui ca a fost o farsa

Se pune la racit si se serveste ori de cate ori e nevoie!
Sfaturi: sa nu te apuce rasul cand faci farsa, fii foarte serioasa!

| joanamm23987465 a răspuns:

laughing ar fi tare sa ii faci o scrisoare (mesaj de dragoste) de la cel mai urat baiat cunoscut de tine sau de ea cu un scris oribil, sa nu ti-l recunoasca!
Ai putea Sa te plimbi pe strada cu ea,, si te ascunzi ca ea sa nu te vada sa fie total disperata!
Ii spui sa nu mearga la scoala ca... are purici, matreata, gripa ah1e1 laughing sau ceva care se umple laughing

| alexConstanta a răspuns:

Muci pe clantza si aia e, scuza daca suna scarbos. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa-i faci o gkuma buna, atuni vezi aici http://www.panalu.net/2011/01/vreti-sa-faceti-o-gluma-prietenilor.html invit-o sa joace la un joc simplu de doar 1 minut si vezi surpriza la sfarsit

Răspuns utilizator avertizat