| bigsy a întrebat:

Ce inseamna semul ala cu degetul mic sus?

12 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Nici *degetul mare* nu meriti

| bigsy explică (pentru ɔɐıɔ):

Ce idiot. a. daca te mai prind pe la intrebarile mele cu raspunsuri idioate dau spam

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Vroiam sa zic mijlociu

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru bigsy):

Da nu am vrut sa te injur...eu asta stiam ca inseamna.

| Nedelcu_Tudor_1994 a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Ce înseamnă asta?

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Lasatil in pace pe ɔɐıɔ ca e un copil! Numai raspunsuri idioate da doar sa critiece lumea.

| blueangel99 a răspuns:

Când ridici degetul mic, de faţă cu o persoană, e ca şi cum i-ai spune: Promiţi? Şi atunci, acea persoană trebuie să îţi strângă degeţelul tot cu degetul mic.

Pa, pa!

| Aide a răspuns:

Inseamna sa promiti

| Trololoolololool a răspuns:

Degetu mic mi se parea ca inseamna ceva d genu "ma usurez pe tine cu jet de la distanta" sau ceva asemanator... funda?

| bigsy explică:

Nu stiu. dar daca va uitatZi la pariu cu viata.anca a ridicat o data asa cand era nervoasa sau i-a zis cineva ca are 2 mame. nu stiu. parca atunci. mai exista si alte senturi in afara de asta?

| georgeseriful a răspuns:

Ca esti casatorit.

| MioaraParalescu a răspuns:

Promiti happy