| Laura1074 a întrebat:

Care a fost cel mai haios lucru care vi s-a intamplat vreodata?

11 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Nu mai stiu, dar sigur am avut un asemenea moment! laughing

| Epigonul a răspuns:

Mie sincer sa-ti spun nu stiu, cel putin nu in momentul asta, dar stiu sigur ca asta e cea mai amuzanta intamplare a acestui tip :))
https://www.youtube.com/watch?v=PeBKu1SPS5s

Răspuns utilizator avertizat
| DJMikeGMC a răspuns:

Cand mi am incuiat cheile in masina

| LiliJB a răspuns:

Cand la scoala o colega l-a intrebat pe domnul profesor de sport daca il dor dintii.

| printisorul23 a răspuns:

Nu am cum sa uit, m-a prins la furat de pepeni si m-a lasat in curu gol sa vin acasa dupa camp, si prin toata localitatealaughing))

| Epigonul a răspuns (pentru printisorul23):

Asta e "Amintiri din copilarie" de Creanga versiunea cu pepeni?

| printisorul23 a răspuns:

Nu e, si nu a fost prima data cand am venit in maimutoi gol acasa, mia mai furat si hainele de la garlalaughing

| printisorul23 a răspuns (pentru printisorul23):

Da atunci am asteptat sa vina seara apoi am plecat acasa

| TepesStyle a răspuns:

Mi-a zis profu de tehologie in timp ce imi verifica portofoliul '' domnule elev portofoliul este bun, ba dc razi vrei sa te bat?''

| CerAjutorDeLaVoi a răspuns:

Cand un prieten cu stare se lauda ca a fost undeva cu niste fete la care doar viseaza(fabula si se astepta sa credem) si asa cum povestea si mergeam pe strada a cazut intro baltoaca foarte mare si sa udat complet, bine ca era vara. fundita?