| Biankka a întrebat:

Care e cel mai haios lucru care ti s-a intamplat vreodata?
Funda!
P.S.:scuze pentru categorie big grin

Răspuns Câştigător
| nutzic a răspuns:

Sunt foarte multe, insa cel mai haios a fost ăla in care a cazut garderoba de haine peste mine in timp ce ma pozam in oglindabig grinbig grin a fost funny

3 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Să consider că moartea e ceva serios, dureros.Ce-am mai râs în ziua aia...

| Biankka explică:

Multumesc pentru raspunsuri, guys!
Mi-ati inveselit ziua!

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Vroiam sa beau o bere cu amici dar cum suntem minori doar unul dinte noi care parea de 18 ani avea voie sa intre sa cumpere el a scapoat o bere pe jos dar nu s-a spart iar cand un prieten balba a deschis a udat toata parcarea pe o femeie pe el dupa aia nu mai putea so desfaca se chinuia cu cheia de la apartament ce mai super faza