| danysasuke7 a întrebat:

Ce parere aveti de acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=e-2ZZqXQLVc pe mine unul m-a cucerit din acest videoclip, vreau sa imi povestiti despre ce e vorba in acest anime ca eu unul nu am inteles mare lucru daca am vazut toate episoadele, funda celui care explica cel mai bine despre ce e vorba

Răspuns Câştigător
| Miauti a răspuns:

Anime el se numeste Shootfighter Tekken, si este vb despre un adolescent de 17 ani, care va fi format de catre tatal sau in arte martiale o - tehnica secreta a familiei. (stilul Nadashinkage-ryu din era Mejin Japonia ) Acel sti e ceva de genul ce foloseste pumni, apoi lovituri, aruncare si prindere...
Apoi tas o a fost infrnat de fratele geaman. iar el inloc sa munceasca si sa plateasca spitalizarea, va alege sa lupte la negru.

oricum manga e mult mai interesanta decat animeul.

2 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Poate te ajuta linkul. eu nu am vazut animeul dar pare destul de interesant dupa ce m-am uitat la video
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=3969

| JustPaly a răspuns:

Este vorba despre un copl negru cu parul blon tot l destestau dar el sa gasnt fercrea n lupte