| Ando1dul a întrebat:

Ce parere aveti de fata din videoclip?
http://www.youtube.com/watch?v=b2ha_l0iISE

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Arata ca o fata foarte educata, inteligenta care munceste foarte mult pentru banii ei, si care a facut o multime de facultati printre care si harvard...
Just kidding... zici ca e prezentatoare la taraf tv

| Esperança a răspuns:

In ziua de azi datorita operatiilor estetice poti avea langa tine o fata precum o papusa barbie. Si e frumoasa si desteapta pana cand deschide gura!
In ziua de azi se poarta superficialitatea. Nu mai e la moda sa fi natural, ci "tunat" precum o masina!

| LukaVocaloid a răspuns:

E frumoasa n-am cum sa spun ca nu e pentru ca chiar e dar cine stie cate operati estetice si-a facut

| Didi908 a răspuns:

Hai sa-ti spun eu ce cred despre ea: E o c*rva! Daca cauti pe net numele ei ai sa vezi ca lucreaza la s*x shop, la taraf tv la ora 00:00 si ca e lesby [se vede si din poze]