| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest videoclip? http://www.youtube.com/watch?v=HYSvxbggz0k

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Asta e corect! Are o fata... cere pumni! rolling on the floor Om in firea lui sa se maimutareasca asa la TV si sa mai aiba si succes! laughing

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

O mizerie.

| inconscient a răspuns:

O prostie, la fel ca si melodia si la fel ca si cantaretul!
Ti se face greata! Bleah! laughing

| anonim_4396 explică (pentru inconscient):

Si pe mine ma enerveaza rau melodia, insa cand il vad p-asta nu mai pot de ras

| anonim_4396 explică (pentru inconscient):

Da,e tampita rau faza, tocmai d aia e amuzanta

| inconscient a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e corect! Are o fata... cere pumni! rolling on the floor Om in firea lui sa se maimutareasca asa la TV si sa mai aiba si succes! laughing

| TheGenius a răspuns:

O faza tampita repetata prostesc de prea multe ori.

| DeeaDiduu a răspuns:

Aiurea. O urasc!

| FlorentynaAlexandra1971 a răspuns:

E enervant pentru ca mereu arata acelasi lucru.Se inchide liftu apoi se deschide si apoi iar se inchide etc.