| Dean1996 a întrebat:

Ce părere aveți despre acest videoclip?
http://www.youtube.com/watch?v=jXut97F2Qew

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

Solistul are voce buna(din punctul meu de vedere), dar totusi, nu prea cred ca sunt persoane care ii asculta pentru muzica lor. Unii ii asculta pentru felul cum sunt imbracati, altii pentru ca solistul sexy, altii pentru simplul fapt ca sunt tineri. In ochii mei momentan acesti Black Veil Brides nu prea inseamna nimic. Par mai mult niste cocalaro-emoizi. De exemplu, uita-te la cometariile la acest clip. Vezi numai comentarii despre Andy Sixx ca e hot, astea sunt doar fetite disperate care iubesc un tip pentru ca tipa intr-un cantec. Nu asta inseamna sa iti placa o trupa. Am mai spus-o si o sa mai spun de cate ori cred ca e cazul: apreciezi un artist pentru muzica lui, pentru munca lui, pentru felul lui de a fi, nu pentru felul cum arata. E penibil. Nu te consider pe tine asa, fi linistita. Tu m-ai intrebat de videoclip, iar eu am povestit despre altceva. Clipul e interesant si ii apreciez pentru inspiratia pe care au avut-o. Nimic mai mult. Totusi, sper ca in timp sa isi revina si sa faca muzica buna.

3 răspunsuri:
| SorriX a răspuns:

Vai ce amintiri imi aduce melodia asta laughing)) Melodia e OK, nu ma omor cu BVB dar whatever. Cat despre videoclip, meh, nu e rau, nu iese prea tare din comun dar e destul de misto big grin

| LovingAdam a răspuns:

E melodia mea preferata de la Bvb :Ximi place foarte mult inceputul videoclipului happy

| bosssssssssssssssssssssssssssssssssssssss a răspuns:

Cel mai urat videoclip