| товарищ a întrebat:

Ce parere aveti despre dragostea trecatoare dintre Hanare si Kakashi? Am plans la final mai ceva ca la Titanic ( acolo n-am plans) Exprimati-va parerea.

4 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Totusi nu a fost chiar o dragoste mai mult simpatie. Dar daca el ramanea cu ea, ar fi schimbat drastic anime-ul Naruto pentru mine si nu spre bine.

| CreepyDarkness a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...
Seamana cu dragostea dintre Sasuke si Sakura

| BlackAngel112 a răspuns:

Poi Kakashi sufera mult si dupa Obito si Rinn cred ca a gresit lasand-o pe Hanare sa plece...ea il putea intelege sunt sigura.