| cockye a întrebat:

Ati vazut titanic ce parare aveti? Ati plans?happy

14 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

L-am vazut. Este superb, dar m-a intristat foarte tare finalul, insa m-am abtinut totusi sa nu plang. Nu imi place cand un film de dragoste se sfarseste tragic, este prea trist.

| Loly a răspuns:

Sigur ca am vazut aseara.E un film exceptional.L-am vazut la tv de cateva ori si pe net nici nu mai spun.E genial filmul.Cel mai frumos film pe care l-am vazut vreodata dar si cel mai tragic.E unul din filmele mele preferate.Si cand te gandesti ca ca au murit oamenii intocmai ca in film, e foarte trist.Iar iubirea dintre Rose si Jack este extraordinara, amandoi prefera sa renunte la viata lor in locul persoanei iubite.E extraordinar.Am plans de cate ori l-am vazut, aseara pentru ca ii stiam sfarsitul am inceput sa plang la inceputul filmului deja si imi vine si acum sa plang cand scriu asta.Un film de nota 1000, merita vazut, nu te poti plictisi de el.

| Loly a răspuns:

Aaaa.era sa uit.un alt film la fel de tragic si frumos este si filmul indian Lantul amintirilor cu acei 3 frati. Daca nu l-ai vazut iti recomand sa te uiti deoarece e genial.La fel de dramatic dar pana la urma cu final fericit.Si la asta am plans deoarece reintalnirea celor 3 frati este atat de emotionanta ca nu te poti abtine.

| Eღilia62 a răspuns:

E superb! Dar n-am plans.

| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Da am vazut filmul Titanic de foarte multe ori.Si este un film superb.
Am plans putin...

| Libelle a răspuns:

Da,prima data in intregime.
La intrebarea a doua...hm,da,dar nu in mod expres din cauza filmului.A fost dramatic, dar nu sfasietor.

| Madalina285 a răspuns:

Prima data l-am vazut anul trecut, tot pe Pro Tv.Mi-a placut foarte mult, dar sfarsitul a fost prea tragic.Nu pot spune ca am plans, dar mi-a parut foarte rau ca se termina asa.A fost unul dintre cele mai bune filme pe care le-am vazut pana acum.

| KellyGreen a răspuns:

L'am vazut de 100 de ori si mereu am plans la final.

| lovesunshine a răspuns:

Titanic...Inca de mica voiam sa ma uit la acest film de exceptie. Auzisem numai ca e o poveste frumoasa,si, desigur, ma interesa.Am avut nenorocul sa-l pierd de cateva ori.Anul trecut, Pro TV, a difuzat acest film si m-am bucurat enorm.Toata familia mea l-a vizionat! Bineinteles ca am plans.Si-ti pot spune si un mic secret:Eu nu ma emotionez asa repede.Este nevoie de foarte mult ca sa plang. Dar acest film a avut acel ceva, si am plans foarte mult.Si m-am uitat si ieri si tot mi-au dat lacrimile.Intr-adevar este o megaproductie! Parerea mea :X!

| MissExtazy a răspuns:

Lam vazut ieri pentru prima oara.desi auzisem de mult timp de el.E un film foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titanic este un film exceptional.nu isi va pierde niciodata valoarea artistica si te asigur ca generatii de acum incolo vor plange la el.nu poti sa nu plangi la final, e prea dramaticsad

| VesnicRatacitore a răspuns:

Da.este cel mai emotioat film. mai ales ca este creat dupa o fapta reala

| loredanadevil a răspuns:

Da am vazut si aseara pe protv si am plans krek pentru a zecea oara pentru el imi pare fff rau pentru el le statea ff frumos impreuna.dar daca nu tinea asa de mult la ia el nu murea ci ea dar a preferat sa moara el decat sa moara ea cel mai tare cred ca multe generatii vor mai admira acest film in kontinoare.

| LavyCrazyVampire a răspuns:

Logikhappywinking