| HappyKiddd a întrebat:

Buna! Ce parere aveti despre filmele Stapanul Inelelor(1, 2,3), Titanic, Harry Potter Si Twilight? Care dintre ele va place mai mult? De ce? Exprimati-va liber parerea! Funda pentru cel mai sincer raspuns! happy

5 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Stapanul inelelor si Harry Potter mi se par cela mai tari (desi la Stapanul Inelolor nu am vazut prea mult) iar la Herry Potter a fost primul film la care am citit mai intai cartile laughing Cat despre Titanic... o fi el nominalizat cu nu stiu cate Oscaruri da` tot nu ma atrage oh go on Twilight -> ***.

| anca29 a răspuns:

Stapanul inelelor mi se pare cu adevarat secial dar si harry potter e dragut si titanic si twilight...

| HappyKiddd explică (pentru anca29):

Si eu cred ca Stapanul Inelelor.Twilight si Harry Potter sunt super filme...Dar NU Titanik...

| anca29 a răspuns (pentru HappyKiddd):

Fiecare film are ceva special si unic dupa parerea mea

| HappyKiddd explică (pentru anca29):

Fiecare cu parerea lui!big grin