| anonim_4396 a întrebat:

Ce să fac dacă îmi este lene și nu am timp să termin un anime? (•_• )

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Il lasi, te apuci de altceva, si revii cand n-o sa-ti mai fie lene, este atat de simplu.

3 răspunsuri:
| Aleacn a răspuns (pentru LPCTSTR):

Când te gândești că am pus o întrebare total random ca sa fie?

| Andreea_Deea_1999_quMo a răspuns:

Fa altceva o vreme, cat de curand iti va veni cheful sa le faci iar, asa functioneaza si pentru mine.

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca ai vazut o buna parte din el si chiar vrei sa-l termini, poti sa citesti varianta lui manga. Eu de exemplu, am terminat toata seria bleach si demon slayer asa.
in cateva zile chiar. Iti ia foarte putin sa citesti un episod. Undeva la 4-5 min maximum, in loc sa astepti 20 de min. de vizionare video.