| MrBlueEnergy a întrebat:

Ce va-ti face daca nu ar exista internetul? =p~

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai...Daca nu ar exista noi nu am fi stiut niciodata de el, asa ca nu am fi avut nici o problemawinking.

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ar fi rau de tot fiindca nu as mai putea sa-ti raspund tie la aceasta intrebare!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cred ca asa face un sport numit bautul berii cu lingurita

| Deeaa a răspuns:

M-am plimba, as iesi cu prietenele mele la un suc...Pe vremea parintilor de abia puteai sa cumperi un calculator si...tot sunt vi si n-au patit nimic. Calculatoarele atuncia erau doar unde lucrau oamenii(daca firma isi permita sa cumpere) Asa ca eu zic ca ar fi bine si fara internet.

| ๓ยเ a răspuns:

Nu am sti de el deci la fel pantru ca nimeni nu stie de barca care zboara(scuzati cacofonia) si o poti manca in timp ce zbori si inoti

| Digital112 a răspuns:

ma uitam mai mult la TV si ma duceam sa ma plimb...

| DJRapT0r a răspuns:

Totusi ar fi mai bine pentru ca multi oameni {copi, adulti etc} sunt dependenti funda plz?

| Lollάღ a răspuns:

As rade de toti prostii de afara nu doar de cei de pe net.laughing