| dantiberiu23 a întrebat:

Va-ti gandit vreodata cum ar fi daca n-ar mai exista internetul?

Răspuns Câştigător
| мαяιє a răspuns:

Probabil că unii vor muri, având în vedere că nu vor mai avea facebook, Y! M și nu mai știu eu ce rețele de socializare, unii se vor trezi la realitate iar restul.vor reveni la vechile obiceiuri.

12 răspunsuri:
| YourFriend a răspuns:

Ce tot zici acolo?! Mai bine malarie decat fara net! :X

| CannbalCorpse a răspuns:

Am fi mult mai intelectuali si am citi mai mult happy!

| Visatoarea a răspuns:

Unii si-ar pierde capul.Ar protesta, ar refuza realitatea.Cativa se vor sinucide pentru ca nu vor mai reusi sa intre pe facebook 24/24 ca sa posteze cat de minunata e viata, pe unde se plimba, clubaresc si cu cine.
E bun internetul, dar pentru informatiile greu de atins.

| CautNume a răspuns:

Daca pur si simplu nu exista, nu stiam de el nu se intampla nimic. Daca stiu ca de luni nu mai exista net nicaieri in lume....nu vrea sa-mi imaginez.

| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

Cred ca ar incepe lumea sa se sinucida. laughing Acum serios, probabil ar iesi mai mult pe afara si s-ar uita la TV. Sau altii care nu mai au ocupatie fara net s-ar putea apuca chiar de citit carti sau de invatat pentru scoala. Cine stie?! thinking

| M25M a răspuns:

Pai chiar nu stiu cum ar fi, poate cum a fost si inainte de a fi existat.

| dantiberiu23 explică (pentru M25M):

Ma refream in vremurile noastre. acum cand toti ne-am obisnuit cu el.Ma gandeam cum vom reactiona daca ar disparea

| M25M a răspuns (pentru dantiberiu23):

Cred ca cei care stau foarte mult timp pe net vor innebuni, vor ceda psihic, mai ales pustii care is"i fac" temele si referatele dand un click pe net si gata. Iti dai seama ce oroare ar fi pentru ei sa citeasca, sau sa se duca la bilbioteca sa gaseasca carti pentru referate?

| Wehes a răspuns:

Poate daca nu se descoperea internetu, traiam foarte bine si acum dar cum am dat de el, sincer nu cred ca as putea rezista mai mult de 1 saptamana laughing

| IncorrectUsername a răspuns:

As calca partidu in picioare, ca sa il puna la loclaughing

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Naspaaaa

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

As muri laughing