| Ruddy_2272 a întrebat:

Daca nu ar exista internetul ati avea mai multi sau mai putini prieteni?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Am exact cati prieteni e necesar si internetul n-are nimic de-a face cu asta.

| Alexutza6755 a răspuns:

Mai putini deoarece mi-am facut o prietena pe internet si acum vorbim si la telefon.

| Zulu a răspuns:

Mai multi in mod sigur! Am prieteni care sunt obsedati de internet si jocurile online...cand vroiam sa ne vedem ziceau ca nu pot ca ba au un atac de dat la ora cutare ori ca sunt prinsi in joc...ori daca ne vedeam dupa o vreme ziceau: hai cu mine acasa sa dau atacu asta si pe urma mai iesimlaughing

Pe fb sau mess toti aveam o groaza de prieteni si jumate nici nu ii stim sau am vorbit odata si gata.