| spidermannaruto123 a întrebat:

Cine ar castiga Deadpool sau Spiderman(argumentati)? Cred ca Spiderman, dar vreau pareri.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ambii au aceeași șansă. Predicția mea ar fi că Deadpool având în vedere că nimeni nu s-ar aștepta să câștige.

| MistretulPufos a răspuns:

Deadpool, deoarece are abilitatea de a se regenera

| PogChamp a răspuns:

Batman.

| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Deadpool,abilitatea sa de regenerare este peste cea a lui Spiderman, Dp poate cadea de la cateva sute de metri si sa se regenereze pe cand Spiderman nu, si in plus gloantele pistoalelor lui Dp ii bat panzele lui Spiderman

| Parker_Kip_1997 a răspuns:

Spiderman deoarece este mult mai bun decat deadpool.