| Ilarionus a întrebat:

Cine ar castiga dintre tsunade si gaara? argumente de ce

Răspuns Câştigător
| AndradaRoxana9 a răspuns:

Gaara nu îl mai are sigilat în el pe Shukaku de foarte mult timp.Bun, depinde și la ce episod ești tu cu anime-ul.Din cate îmi aduc eu aminte, Shukaku a fost extras atunci când Deidara l-a răpit pe Gaara.Ca drept urmare, Gaara a murit dar a fost înviat de bătrâna din satul nisipului, aceasta dându-și viata în schimb.
P.S : Sunt la zi cu anime-ul și recent am început sa citesc și manga. Daca am greșit cu ceva te rog sa îmi spui.
Ilarionus dupa parerea mea Tsunade și Gaara sunt egali. Amândoi sunt foarte puternici și au abilități speciale.

7 răspunsuri:
| Cristian2003 a răspuns:

Eu cred ca ar castiga Gaara pentru ca nisipul lui il poate apara foarte bine si mai si il are pe Shukaku sigilat in el, iar Tsunade nu se poate compara cu Shukaku, deci cred ca Gaara este mai puternic
Sper ca te-am ajutat

| JiTerra a răspuns (pentru Cristian2003):

Gaara nu-l mai are pe Shukaku sigilat in el :]

| JiTerra a răspuns (pentru Cristian2003):

Tsunade! E puternica [mai puternica decat Gaara dupa parerea mea]. Sigur, si Gaara e puternic, nisupul lui ii ofera protectie buna, sicriul de nisip e un atac bun, dar tot cred ca Tsunade ar castiga.

| Danişor a răspuns (pentru Cristian2003):

Gresit! Garra nu il mai are de mult pe Shukaku sigilat in elsad

| AndradaRoxana9 a răspuns (pentru Cristian2003):

Gaara nu îl mai are sigilat în el pe Shukaku de foarte mult timp.Bun, depinde și la ce episod ești tu cu anime-ul.Din cate îmi aduc eu aminte, Shukaku a fost extras atunci când Deidara l-a răpit pe Gaara.Ca drept urmare, Gaara a murit dar a fost înviat de bătrâna din satul nisipului, aceasta dându-și viata în schimb.
P.S : Sunt la zi cu anime-ul și recent am început sa citesc și manga. Daca am greșit cu ceva te rog sa îmi spui.
Ilarionus dupa parerea mea Tsunade și Gaara sunt egali. Amândoi sunt foarte puternici și au abilități speciale.

| Cristian2003 a răspuns:

Scuze am uitat ca Gaara nu-l mai are pe Shukaku sigilat in el, dar tot cred ca este mai puternic decat Tsunade

| Alfonso a răspuns:

Raspuns:Tsunade! Argumentare:E unul dintre legendarii Sannini!big grin

| Ilarionus explică:

Cristian dar gaara nul mai are pe shukaku