| Cammy26 a întrebat:

Cine are niste glume amuzante rau de tot cea mai amuzanta primeste funda! sceze de categorie

3 răspunsuri:
| GeorgeAndrei123456 a răspuns:

O blonda intr-un restaurant. Si vine chelnerul si zice "cu ce sa va servesc?". Si blonda "o pizza mare te rog". zice chelnerul "in cate feli sa vo tai in 6 sau 9?". Dar blonda in 6 ca in 9 nu o pot mancalaughing)

| GeorgeAndrei123456 a răspuns:

Funda?

| Blitz69fast a răspuns:

Iepurele find batut de leu cu organul lui pe spate, face cativa pasi si incepe sa rada zicand printre hohotetime outu ii bati cu organul pe spate pe toti cei ce nu iti aduc carne. uite ca vine si ariciul cu 2 mere.