| YesOMG a întrebat:

Aveti ceva intamplari amuzante din excursii?
Cea mai amuzanta primeste funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand dormea un coleg bustean si l-am pictat cu pasta de dinti, l-am infasurat in hartie igienica si-am postat pozele pe Facebook. Urat, dar daca vedeai ce fata avearolling on the floor

| YesOMG explică (pentru anonim_4396):

Pasta de dinti eu am pus pe clentele de la usile profilor
Dupa pe closetul de la niste fete din camera si pe balustrada 1 laughing))))))
Nu am dormit toata noaptea, si intr-un sfarsit a venit sotia dirigului ( dirigu are mereu dopuri sa doarma ), si m-a prins si am fugit intr-o camera si m-a prins pe mine si inca doua fete, iar alta era sub pat... si a venit si ne-a luat de par si radeam in continuu! rolling on the floor))))) - Ne facea golance... si aia de sub pat, a zis ca a calcat-o pe par, dar baba nu a observat si eu inca mai avea pasta de dinti pe mana, si am vrut sa o imping ca ma tregea tare, si am spoito cu pasta de dinti pe fata, dar nu a observat! rolling on the floor))))))

| EugenRomaniuc a răspuns:

Aveam un prieten care ne facea farse. Pe langa pasta de dinti pe clanta si prin par, pe langa un pumn de sare in ciorba sau trezitul la ora 2 de noapte ne facea multe alte farse. Avea si el o slabiciune. Dimineata nu vroia trezit (se trezea cel putin la 10 - noi am mers intr-o excursie de 7 zile). Dupa ce ne-a omorat cateva zile, i-am intorso! Cabana la care am stat avea chiar langa usa lui un balcon destul de mare, sa incapa un pat. Am luat o piscina de copii de la proprietari, am umplut-o cu apa rece de izbor si faina alba (vreo 4kg). La 8 dimineata am tavalit peste el in camera, l-am luat pe sus si l-am inmuiat in piscina imbracat, cum era! Asa l-am lecuit! Am ras cateva zile, poate tu nu gasesti asta interesant, dar a fost! happy

| YesOMG explică (pentru EugenRomaniuc):

Cred ca ati ras foarte mul, fiind intre voi... ca prieteni, care va stiti bine! laughing

| wolfyflower99 a răspuns:

Mi-am luat o masca urata rau de tot, de-aia de Halloween, si pe la 7 dimineata, cand plecam in tabara spre Maramures si dormea tot autocarul, mi-am pus masca si intai am speriat-o pe colega-mea, Ilinca, care dormea busteam si, intr-un fel...MANCA GEAMUL (ea statea la geam, eu la culoar). Ma rog, am speriat-o de era sa moara laughing
Apoi, pe diferiti prieteni din autocar, care mi-au zis ca sunt cea mai teribila si nebuna persoana care au cunoscut-o. apoi pe baiatul dirigintei, cara imi tot zicea sa-i dau telefonul sa se joace si nu ma lasa sa dorm, l-am cam speriat cand diriga vorbea cu soferul.
Apoi am patit-o si eu : baiadin camera in care statea avea geam comul cu balconul altor camere. Tote bune si frumoase, ma eliberam de lichide, ca sa zic asa, si m-am trezit ca mi se arunca oua in cap. laughing) Apoi mi-am trezit colegele la 5 dimineata etc.
Vrei sa continui? laughing