| SasuskeTaka1000 a întrebat:

Cine știe când va apărea sau unde pot găsi lupta lui Naruto vs Sasuke HD (a doua luptă) din Naruto Shippuden

Răspuns Câştigător
| OtakuForever a răspuns:

In anime nu aparut inca lupta. Dar cred ca lupta va fi pe la sfarsitul razboiului. Poti vedea ceva din presupusa lupta pe youtube, dar insa nimeni nu stie cum si la ce episod va fi lupta. Numai Masashi Kishimoto (creatorul).

| SasuskeTaka1000 explică (pentru OtakuForever):

Se vede ca esti fan. Ai Facebook?

| NaRuToSkUmPiK a răspuns (pentru SasuskeTaka1000):

Da am facebook

8 răspunsuri:
| Arikirinmotoka a răspuns:

Inca nu a aparut lupta lor dar sunt sigura ca va aparea pe la sfarsitul razboiului.

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

http://www.youtube.com/watch?v=UryMQxh6TFo scuze altceva nu am gasit :((

| SasuskeTaka1000 explică (pentru NaRuToSkUmPiK):

Doar asta am gast si eu

| SasuskeTaka1000 explică (pentru NaRuToSkUmPiK):

Te pun si pe tine printre castigatori.

Răspuns utilizator avertizat