| Peter28 a întrebat:

Spuneti-mi, mai are rost sa ma uit la episoadele de la Naruto dupa ce am vazut a doua lupta dintre Naruto si Sasuke, sau pot trece la Naruto Shippuden?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Da are eu sunt la Naruto Shippuden dar nu as fii inteles nimic fara primul sezon.

Răspuns utilizator avertizat
| narutostarvio a răspuns:

Eu ti-as zice sa te mai uiti fiindca in naruto vei intalni niste informatii ce poate nu le vei intelege la naruto shippuuden caci de exemplu eu m-am uitat si la naruto si nu am avut probleme dar oricum nu sunt informatii prea necesare deci poti trece daca vrei si iti spun si un seit pe care poti viziona naruto shippuuden, seitul se numeste www.anime.kage.ro.Vizionare placuta!

| Sweetangel17 a răspuns:

Nu prea mai este ce vedea acolo. poti sa te uiti doar la ultima serie, atunci cind el pleaca, asta-i cel mai important.In seriile astea el doar pleaca la diferite misii cu diferiti prietenii
poti sa te uiti, da nu are rost