| CreepyDarkness a întrebat:

Cine va fi Hokage dupa Naruto?
Konohamaru?
S-au nimeni...ca se termina?

5 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Stai intai sa ajunga Naruto hokage. cred ca el va fi ultimul

| Cristian2003 a răspuns:

Nu prea se stie ca naruto va deveni hokage si daca va deveni cred ca dupa el va deveni hokage ori Konohamaru, fiul lui ori Sasuke nu uitati Sasuke a spus in manga ca el va deveni hokage, dar sper ca Sasuke va deveni hokage pentru ca este foarte puternic

| CreepyDarkness explică (pentru Cristian2003):

Sasuke nu v-a deveni hokage niciodata fara suparare.Cel care poate deveni hokage trebuie sa fie apreciat si iubit de lume.Sasuke este intr-adevar foarte puternic avand in vedera ca el nu este protejat de Vulpe ca si Naruto.Dar Sasuke este un ninja fugar si vanat de toate satele.Nu stiu cum o sa il priveasca cai din sat daca se va intoarce.

| Sarai a răspuns:

Probabil ca dupa ce va ajunge Naruto Hokage se va termina animeul. Dar daca nu ar fi asa sunt sigura ca Konohamaru o sa devina Hokage happy

| mirelutza21 a răspuns:

Eu nu cred ca Naruto va ajunge Hokagethinking eu cred ca va ajunge ceva mult mai mare, un fel de conducator al tuturor celor 5 mari natiuni shinobi, avand in vedere ca va salva lumea de la dezastru(banuiesc) happy