| Smecheru123 a întrebat:

Cei care se uita la NARUTO SHIPPUDEN se va termina naruto vreodată? Eu as vrea sa apara si akkipuden si hokage. funda

Răspuns Câştigător
| truerainbow a răspuns:

Buna! Ca orice anime, Naruto Shippuden va avea un sfarsit, insa acum este in totuil actiunii, deci nu cred ca se va termina prea repede. Despre Akkipuden nu stiu prea multe. Am auzit ca va aparea ceva prin 2015, dar nu e sigur. Oricum... Naruto/Shippuden- the best anime. happy

1 răspuns:
| powergirl a răspuns:

E super shippuden asa ca nu cred ca se va termina in graba dar se va termina cum s-a terminat si naruto simplu cat despre celelalte sunt doar zvonuri nu stiu prin ce am se vor face asa ca bucurate de shippuden cat poti de bine e super anime-ul.

Întrebări recente