| anonim_4396 a întrebat:

Crede-ti ca e posibil sa apara o eventuala continuare a Bleach anime? Au trecut 4 ani de cat s-a terminat prima serie, si mai e ultimul act.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer..nu cred, nu s-a auzit nimic despre asta. Totusi orice e posibil deci sa speram ca va continua in viitor, poate dupa ce se termina manga.

| StefyAreNet a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu raspunzi tuturor? laughing

| anonim_4396 explică (pentru StefyAreNet):

Da laughing

6 răspunsuri:
| AnaMariaJRock a răspuns:

Ar fi un miracol...

| cornelut a răspuns:

Numai ce am terminat Bleach si nu stiu la ce sa ma uit. imi placea foarte mult bleach dar acum ca l-am terminat la ce sa ma uit?

| anonim_4396 explică (pentru cornelut):

Eu dupa ce-am terminat Bleach am vazut Death Note, il recomand.

| CosmaD a răspuns:

Dacă mai exiști pe TPU în 2021 dorința ta va deveni realitate iarna asta happy