| vinhod a întrebat:

Salut fani anime. Ce ati mai auzit despre Bleach? o continuare ceva?

4 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Anime Bleach a fost terminat brusc pentru că nu mai era popular. La fel și cu manga autorul a fost forțat de firma care distrubuie manga să mai facă doar un capitol și să încheie. Thank Zeus...

| LukaVocaloid a răspuns:

Sall si mie imi place bleach dar nu stiu de ce animeul na continuat manga inca continua apare saptamanal in fiecare miercurea dar animeul s-a terminat crying((

| Sarius1994 a răspuns:

Http://www.bleachget.com/ aici apr prima data episoadele si intr-o mica conferinta Kubo Tite a spus ca o noua serie va incepe prin toamna o data necunoscuta inca dar momentan se lucreaza la crearea acesteia pe hartie dupa pe micile ecrane :) si despre popularitate nu stiu dar naruto si beac inca se bat cap in cap la capitolu popularitate

| Buca_Catalin_Raresh_1991 a răspuns:

Stiu k o sa apara shitsuuden in toamna. fiindca a ramas in urma cu manga.