| Cracker a întrebat:

Credeti ca Mos Craciun exista?happy

Răspuns Câştigător
| SkyBlue a răspuns:

Ba da, iti d-au si adresa : Laponia, strada Zapezilor, nr. 10 big grin

6 răspunsuri:
| mola a răspuns:

Mos Craciun exista. Cine crezi ca ne aduce cadouri sub brad? Bau-Bau?

| emag a răspuns:

Din pacate, nu, dar cineva are in fiecare an grija sa fim dezamagiti de inexistenta lui Mos Craciun, lasandu-ne cadouri.
Ce sentiment placut era cand credeam il el si incercam sa aflu cum reuseste sa mearga la toti copii n noaptea aia, si incercam sa raman treaza toata noaptea ca sa-l vadhappy

| AnnaDllk a răspuns:

Exista pentru cei mici.

| Milayaa a răspuns:

Exista pentru unele persoane

| sSakuraSs a răspuns:

Exista pentru cine crede! Serios

| marius120 a răspuns:

Nu