| ANDREEA111 a întrebat:

Ce credeti, exista Mos Craciun?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În copilul din noi da.
http://www.youtube.com/watch?v=pnE99tlKz9s

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Sigur ca da! cum sa nu existe?hee hee)

| Lilia2621 a răspuns:

La virsta mea e si normal sa nu mai cred in mos craciun. deci raspunsul e NU

| crynys a răspuns (pentru Lilia2621):

Of cata sinceritate si pe tine poate spulberi un vis al unui copil cine crezi tu ca pune o asa intrebarewinking

| Lilia2621 a răspuns (pentru crynys):

Am scris asa pentru ca sunt foarte suparata pe mos craciun ca nu a trecut in ultimii ani pe la mine sadsad poate de aceea ca sunt prea mare, sau ca nu am fost suficient de cuminte... de aceea am zis ca nu mai cred in Mos Craciun. Dar daca amul acesta va trece si pe la mine, voi continua sa cred in el. happyhappy

| alina58 a răspuns (pentru Lilia2621):

Stii vorba aia, Mos Craciun nu vine ca se duce la c***e happy

| crynys a răspuns (pentru Lilia2621):

Hmm cred ca ai uitat sa ii scrii o scrisoare. Trebuie sa fim cu minte nu cuminti dupa o anumita varstawinking Iti doresc sa treaca si pe la tine si pe la toti in toti anii care vor urma. Iti tin pumni stransi.

| Lilia2621 a răspuns (pentru crynys):

Aaaa, cred ca asta e problema... am si uitat de scrisori. Iaca de ce mos craciun nu a trecut pe la mine, dar eu credeam ca el nu exista. Miine dimineata ii voi scrie o scrisoare pentru ca se apropie anul nou si sa reusesc sa o trimithappyhappy mersi mult ca mi-ai amintit:*

| xqDemiiLovato a răspuns:

Normal ca exista Mos Craciun, de ce te indoiesti, la tine nu a venit? tonguetongue. Oricum nu stiu nimic mai sigur decat faptul ca Mos Craciun EXISTA happy

| Madalina84 a răspuns:

Nu stiu daca ma credeti de si am doar zece ani eu cred in mos creaciun pentru ca cumva il am in sunflet si stiu ca undeva exista cu adevarat