| Claudiu_Mateas_1985 a întrebat:

Credeti ca exista Mos Craciun?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exista in carti si desene animate.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

La ce ne poate face rău speranta că el există? Hai să nu tăiem aripile celor care mai cred în El! Nu-i oare mai frumos sa crezi in vise, decat să nu crezi in nimic? Oare nu se ascunde in fiecare dintre noi un „Mos Craciun", care, in perioada sarbartorilor de iarnă, dăruieste sau primeste cate un cadou?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce întrebare frumoasă!
DA!
Consider că orice e posibil si niciodată nu o să încetez să cred în Moşulică pentru că e o părticică din viaţa mea care mă face să mă desprind puţin de lumea asta crudă şi rea şi mă face fericită în toiul Crăciunului.