| Mellyana a întrebat:

Cu cine ajunge Neji? Am vazut intr-un video cu o sa fie cu Ten-Ten dar nu sunt sigura.Imi puteti spune cu cine ajunge?

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Momentan in seria Naruto si Naruto Shippuden nu exista nici un cuplu si nici nu o sa fie prea curand pentru ca Kishimoto(creatorul Naruto) a spus clar si tare intr-un interviu ca nu are de gand sa introduca roamance in anime in acest moment si acest lucru chair s-a vazut.Acum Naruto Shippuden continua dupa manga, chair daca e mult in spate cu al patrulea mare razboi ninja deci nu exista pic de sanse pentru niste relatii amoroase in acest momnet!
Neji nu are nici o treaba cu Ten-Ten acum.Doar au fost in aceeasi echipa in trecut, dar cine stie poate in viitor...
Ceea ce ai vazut tu in video sunt speculari facute de fani sau amv-uri cu presupuneri! Uite, poti urmari Naruto Manga, Naruto si Naruto Shippuden(un episod apare in fiecare joi) online pe anime.kage.ro! Mult succes!

4 răspunsuri:
| Anneh a răspuns:

Din pacate, in anime-ul acesta nu exista cupluri, si cred ca pe viitor nu va exista ceva romance in naruto/shippuden. Ceea ce vedem cu totii in video, pe youtube si pe alte site-uri cum a zis si anna..sunt spectaculari facute de fanii, ca ala va fi cu ala, cum ar fi neji si ten-ten, doar fiindca sunt in aceeasi echipa nu inseamna ca vor fi impreuna. Bafta incontinuare! :*

| Ramo137 a răspuns:

Cu mine! :p

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Si daca nu ai observat themarii ii face ochi dulci lui shikamaru si TenTen lui Lee sincer nu mai stiu in ce ep. cred ca pe la 125-128 intre ep astea normale nu shippuden...

| MariaMelnic a răspuns:

Neji ajunge in lumea cealalta, din pacte. Moare, aparindu-l pe Naruto.