| Yasmin875 a întrebat:

Vreau să călătoresc în Timisoara săptămâna viitoare.Imi puteți spune cam cat costa o călătorie din Galați în Timisoara cu trenul? Eu cred că în jur de 100-200 de lei dar nu sunt sigură.Imi puteți spune prețul exact?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Sa vedem iubire, Ruta Galaţi către Timişoara este realizată în fiecare zi de 16 trenuri cu plecare din către stația Galati și cu sosire la în stațiile Timisoara Est, Timisoara C.E.T., Ronat Triaj Gr. D, Timisoara Sud, Timisoara Nord.
Este posibil să cumperi un bilet de tren cu un preț mediu de 147RON. Cel mai bun preț pentru următoarele zile este de 113RON.
Durata medie a călătoriei este de 18 h 13 min. Primul tren pleacă la ora 04:50. Ultimul este la 17:35.
fi serioasa nu o sa vi in veci in timisora, dar imi place de tine ai simtul umorului ultra dezvoltat

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Va fi nunta sitului! Ma emotionez pana la lacrimi!
Cred ca fiecare va fi de acord sa va doneze cate un banut sa va cumparati macar un expresor de cafea.Sa faci bine sa intampini fata la gara cu flori si sa-i decontezi biletul de tren.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Intr-o zi in asfintit,
Ray a nostru s-a gandit,
Sa se creada in putere
Si-a pus,, farmecele '' la vedere

El,, mascul'' feroce,
Ar fi vrut sa,, sufoce ''
Multe fete si fetite
Toate or fi fustite?

El ar vrea sa-i dam,, gurita'''
Dar Yasmin e fericita
Ca a primit ce si-a dorit
Si iata-l pe Ray casatorit

Nunta mare ei vor face,
Fetele vor fi buimace
Ca nu au fost alese,
Pentru ca Yasmin invisese.

Na, ca v-am facut si versuri rolling on the floor

| GoldenZenith a răspuns (pentru Fatamuntilor):

rolling on the floor)) nota 20 pentru poezie! G e n i-a l a!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Din pacate nu va fi nimic ca asta are iubit real, frumoase versuri

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Poate l-a parasit pentru tine!
Lasand gluma la o parte s-a auzit cazuri cu destule fatuci care s-a indragostit de un profil de pe internet, li s-a promis marea cu sarea iar cand au trebuit sa se intalneasca au fost dezamagite sau si mai rau...

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Stiu am avut o amica s-a speriat de fizicul lui cand l-a vazut, dar yasmin e fata inteligenta nu vine ia nici pana in gara Galati pentru mine, eu unu numai cred in relatii pe net, real doar tu ma sti cum sunt

69 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La valoarea ta te duci cu trenul? pfff

| mihai69 a răspuns:

Trenurile GL - Buc trec (unele) prin gara Balotești. De aici mergi la Otopeni, iei avionul și în trei sferturi de oră ești în TM. Avionul costă doar 10 € pe sens.

| Drimmero a răspuns:

Tu chiar vrei sa te vezi cu Ray sa-ti scoata ignorul?
bwhahahahahaha

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Poate vine atunci ma insor cu ea, nu e de gluma cu iubirea man

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Ai partenera la nunta?laughing)

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Vrei sa te auto-propui?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Nu, ca stiu ca ma refuzi. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ai tu certitudinea asta?))))

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Pai nu stiu. Trebuie sa ma lamuresti tu. laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Ce nu faci tu din dragoste? Poftim:
https://www.virail.ro/trenuri-galati-timisoara
Aveți binecuvantarea mea.

| RAY a răspuns (pentru justanotheruser99):

Speram sa avem si un cadou de nunta din partea ta, ca eu sunt sarac doar ea e bogata nu vreau sa fiu materialist

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RAY):

Bineînțeles, cum să nu va dau cadou?! Nici nu se pune problema.

| RAY a răspuns (pentru justanotheruser99):

Isi multumesc, speram sa cumparam toate cele 500 de meniuri cu cadoul dat de tine

| justanotheruser99 a răspuns (pentru RAY):

O nimic^a toată. Va mai cumparati si o casa din restul banilor.

| RAY a răspuns (pentru justanotheruser99):

Dar are 5 apartamente, nu multumim

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E bogata rau fata
laughing

| GoldenZenith a răspuns:

laughing pana la urma chiar te duci? casa de piatra!

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Doamne din cauza voastra trebuie sa ma insor, tu chiar vrei sa o convingi, nu va veni in veci fi serioasa dar e comica

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing)) auzi? si daca se tine de cuvant asta mica?

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Vom mai vedea daca vine eu nu cred ca va veni, asa m-a mintit si o fata pe care am iubit-o mult tot asa ca vine si numai a venit, daca vine nu imi pot imagina ce voi simti find o persoana mai sceptica, ma insor cu ea soramea ce sa fac asta e, asta e aleasa si imi cer scuze pentru toate raspunsurile mele misogine jur

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing parca te vad ca te trezesti cu ea acolo. trebuie' sa mi caut rochie de nunta thinking

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Jasmin numai merge in Galati pana nu ma insor cu ea, dar ma insor cu ea si asta e, da vezi una frumoasa da ca poate ma insor cu amandoua

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Săraca yasmin.ce nu face ea pentru tine laughing)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am si scris ca vine si in genuchi pana la mine doar ca sa-si ceara iertare, asa fata numai exista, de fapt cred ca yasmin e din viitor e viitoarea iubita din alta viata, de asta nici nu ne vom vedea ca trebuie sa mor prima oara

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Te iubeste...ce sa mai
pacat ca n-a vorbit cu tine in viata ei laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

In alta viata a vorbit cu mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Eehhh...asa da
dar acum nu stiu daca e bine sa vb cu tine sau nu....vine yasmin si ma bate

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Prima oara pe mine, intra cu trenul in mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Asa...si apoi ma ia pe mine
asta daca nu o bat eu mai intai....bag mânuta in parul ei...ia sa vezi ce frumoasa o sa fie cheala

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu mi tradez partenerul laughing ca vin insotita.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Reao,nu-i nimic te poti insora cu doi

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing o sa zic "pas" ofertei tale irezistibile.
p.s femeile se marita, barbatii se insoara

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu ma marit si ma insor ca yasmina e barbatul si femeie in casa, eu doar fac umbra ei pe timp de vara sa-i nu-i fie cald

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

S-a terminat totul are iubit de fapt https://www.tpu.ro/......arat-tare/

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Așa ceva?! Ce dezamăgire.

| Yasmin875 explică (pentru GoldenZenith):

RAY27TM nu mă iubește.A zis că vrea doar să profite de mine si să-mi fure casele.

| Yasmin875 explică (pentru GoldenZenith):

Nu mai am iubit.Ne-am despărțit. Poveste lungă...

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Da,totala dezamagire, ma duc sa beau de fericire ca m-a scapat zeii de ea, las ca poate am sanse sa fi tu mireasa

| GoldenZenith a răspuns (pentru Yasmin875):

Pana la urma îmi cumpăr rochii pentru nunta si pentru petrecerea burlăcitelor.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Ori casele ori te vand pe tine alege?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Auzi? Cum sa ii furi fetei zestrea? Rușine!

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Da i fur cele 5 apartamente desenate in paint pe pc ei, ce drama pentru ea acum sigur se va juca jocul ala balena roz

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing))) ce răutate de om esti. Rușine sa iti fie! Nu încurajam sinuciderea.
Si nu sunt eu mireasa, ti am zis ca nu mi trădez partenerul.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Tu nu stai in Galati?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu. laughing nici n as vrea. De ce? Voiai sa ti spionez iubita?

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Scuze.Credeam ca vorbești cu mine.Mi-a apărut la notificări ca ai răspuns la intrebarea mea.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu vrei sa-i vizitezi casele cele 5?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nu. sad nu sunt curioasa, din păcate. Tu esti iubitul ei, du te tu sa i le vezi. Eventual iti si alegi una care să fie cuibușorul vostru de nebunii.batting eyelashes

| Yasmin875 explică (pentru RAY):

Vrei sa vi în Galați? Eu chiar as veni în gara ca nu îmi este greu să ajung.

| RAY a răspuns (pentru Yasmin875):

Deci numai vi in tm a? Acuma vi doar in gara din Galati, isi platesc eu returul

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Iubitul ei o fi ca eu nu sunt iubi ei, sigur ala are 10 apartamente

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Parca erau 5 apartamente.
Ce s-a intamplat? S au inmultit peste noapte? laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Iubitul ei are 10 vile si 10 blocurii, yasmin e miliardara in dolari nu e ea de sarantoci ca mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Tu..sarantoc?
Doamne fereste
Atunci...las-o sa se duca la ala cu bani

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

In comparatie cu ea si bil gates e un sarantoc

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Aia e....pana la urma...e si o parte buna:in sfarsit ai scapat de ea

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor)))) așa ceva? Iubirea nu se măsoară in bani.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

La noi se masoara in apartamente desenate, iubire virtuala desi si apartamente virtuale

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Pune gheruța pe ea si taci laughing mergi la Galati in gara si cere-o in căsătorie. La valoarea ei, veneam cu limuzina la Timișoara.

| RAY a răspuns (pentru GoldenZenith):

Pentru tine da as veni pentru ea nici nu ma misc din loc

| Darkmagic a răspuns:

rolling on the floor Drace! Ce repede se misca lucrurile pe un site mort...
Yasmino, nu-i baga in seama pe astia, sunt doar niste gelosi si niste ciudoase, ca n-au si ei parte de o iubeală ca a voastra.
Din ciuda, nu s-a gandit una: "18 ore?!? Ia naibii avionul!"
Ti-au dat toti cu "Mersul trenurilor"... rolling on the floor
Nice,,, Nice... big grin

| just4ubr2015 a răspuns:

Ce sa faci in Timisoara pierzi timpul degeaba un oras de 2 bani cu oameni de 2 bani