| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Cui ii place desenul? Si daca da, atunci, ce prefera sa deseneze si cu ce?

10 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Am uitat să răspund,heh.
Cu creonu' pe hartie,o şoşea am desenat...
Sooo, îmi place să desenez graffiti, natură statică şi câcaturi random.Nu-s fană a coloratului,însă am perioade în care chiar am chef de un pictat cu acoarele sau tempera,sau de un scrijelit cu cerate.Mă rog,îmi place să desenez mai orice I guess...Oh, înafară de câcaturi ce au tangenţe periculoase cu arhitectura, me dun like those.Construcţii de cladiri, proiecţii 'n sh*t like that.

| Holocaust a răspuns:

Mie îmi place.îmi place să desenez... elemente din domeniul arhitecturii,peisaje, personaje din desene animate...laughing, cam tot ce pot.
Cu ce? Cu creionul.Rămân la schiţele mele, deşi poate voi încerca şi cu cărbune.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Holocaust):

Me gusta. Eşti la vreun liceu de artă?

| Holocaust a răspuns (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Iniţial,la un liceu de arte am vrut să merg, da'...meh,poveste lungă.

| costellupusor a răspuns:

Eu desenez dde obicei peisaje cu acoarela. Urmeaza sa plec la o proba daca anving plec la olimpiadaatongue

| GusWaters a răspuns:

Ce desenez de obicei? Fie portrete ale unor oameni culeni,gen Yoda,Dio,sau LeBron James,mai bag cateodata suprarealisme care l-ar da jos de pe căcat pe Dali,fie portrete ale unor persoane pe care le-as *** ca un centaur in sezonu' de imperechere,adica fara saturatie.Da,stiu, sunt un marlan insensibil incurabil.

Cu ce desenez? Cu patru creioane(din alea de care gasesti si in tren), care impreuna fac 4 lei, s-o radiera.Like a poor mo'fo!

| Ebsghjs a răspuns:

Nudism.
Cu creionul.

| Coktaill a răspuns:

Iubesc da desenez mai mult sa schitez si cele mai multe teme sunt sa desenez fete sau baieti sarutandu-se sau despartindu-se ursuleti o plaja gen hawai si chestii din astea P.S. urasc sa pictez