| Inutza0102 a întrebat:

Cum credeti ca arat? ce culoare are parul, ce culoare au ochii cum sunt buzele subtiri/groase, cum sunt sprancele dese/subtiri asta trebuie sa scrieti...
raspunsul cel mai apropiat primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Anapoda a răspuns:

Parul saten. ochii caprui, buzele normale iar sprancenele la fel.
vrem si descrierea facuta de tinehappy:*

6 răspunsuri:
| CrowUp a răspuns:

Hmmmm

Par:Saten
Ochii:Albastri
Buze:Subtiri
Sprancene:subtiri

| PisikaNeagra a răspuns:

Iti voi da 2 rasunsuri:
1.Eu una cred ca ai parul saten,ochi caprui, buze potrivite, sprancene la fel, fata inimioara... love struck
2.Eu cred ca arati ca... tinewinking

| Inutza0102 explică:

Par blond ochi caprui buze mari sprancene subtiri

| vyutsuu a răspuns:

Parul-saten; ochii-albastrii; buzele-subtiri, sprancenele subtiri.:X

funda?

| Elly_8212 a răspuns:

Cred ca esti blonda cu ochii verzi, ai buzele subtiri si sprancenele potrivite, blonde

| duta2000 a răspuns:

Probabil ca nici tu nu sti