| differntlife a întrebat:

Cum se numea animeul ala in care tipa se indragosteste de baiatul care era cu ea in clasa, insa el se tot gandea la fosta lui care murise intr-un accident cand il insela cu fostul ei?
pana la urma ei ajung impreuna dar prietenul lui cel mai bun se indragosteste de fata si se vor duela pentru ea. in final el se muta in alt oras pentru facultate din cauza sit financiare.

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Hmm, cred ca e "Bokura ga ita". Sper ca ti-am fost de ajutor.happy

| differntlife explică (pentru Dalyan):

Da,da,da....asta este big grin. stiti daca o sa apara si un sezon 2 sau un ova ceva?

| Dalyan a răspuns (pentru differntlife):

Eu cred ca nu mai este nici o sansa sa apara un sezon 2 sau vreun OVA la urma urmei au trecut 8 ani, parca asa, de cand a fost scoasa seria.Totusi mai este un film sau 2(film normal nu de anime) in care se continua povestea dar nu stiu sigur daca urmareste povestea in sine, sau poti urmari manga.

4 răspunsuri:
| puppetmaster a răspuns:

Nu prea cred ca va mai aparea ceva, dar citeste manga daca vrei sfarsitul

| Hyourinmaru a răspuns:

Bokura ga ita, clar.