| eusunt2015 a întrebat:

Caut un film cu o fata care se muta la tatăl ei si se angajează la un magazin de haine, se împrietenește cu niste fete, intra intr-un grup de prieteni si cunoaște un baiat căruia nu-i plăceau masinile pentru ca prietenul lui cel mai bun murise intr-un accident de masina. Stiu si ca baiatul era foarte ciudat dupa moartea prietenului iar numai fata il scotea din starea proasta. Si nu sunt sigura dar baiatul era fostul iubit al uneia dintre prietenelor fetei. Nu sunt sigura daca este chiar asa.

Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Stiu filmul, l-am vazut acum ceva timp.
Along for the ride

| eusunt2015 explică (pentru Crescent):

Da. Asta e. Multumesc mult de tot!

| Crescent a răspuns (pentru eusunt2015):

Cu mare placere

5 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

"The Art of Getting By" (2011) cu Freddie Highmore si Emma Roberts.
Este o poveste despre un adolescent care se muta la tatal sau dupa moartea mamei sale si se angajeaza la un magazin de haine. El se intalneste cu o fata care il ajuta sa iasa din starea proasta si sa invete sa traiasca din nou dupa ce cel mai bun prieten al sau a murit intr-un accident de masina.

| eusunt2015 explică (pentru helpforyou):

E ceva mai nou…aproximativ identic, dar fata se muta la tatăl ei, nu mai stiu motivul. Dar nu moare mama ei

| helpforyou a răspuns (pentru eusunt2015):

Ok. O sa vad daca stiu vreunul mai nou.