| legendarul27 a întrebat:

Daca ai gasi o lampa fermecata si din ia ar iesi un duh si ti-ar spune ca iti indeplineste 3 dorinte, ce iai cere? care ar fi acelea?

7 răspunsuri:
| lulucel a răspuns:

1. De fiecare data cand bag mana in buzunar sa platesc ceva sa cumpar, detalii detalii sa am suma respectiva.
2.Sa nu mor niciodata!
3.Sa nu ma imbolnavesc niciodata

Restul gen, putze bla bla vin de la sinelaughing

| Mªdย a răspuns:

1- Ca vreau sa scap de scoala asta :Olaughingrolling on the floor
2-Ca vreau sa vizitez toata tara love struck
3-Sa imi dea numai baieti frumosi:X

| DreamingAloud a răspuns:

1. Sa scap de profa de biologie!
2. Sa citesc gandurile oamenilor, chiar si pentru o ora!
3. Sa ajung intr-un minut in Franta!

| diaηα a răspuns:

1. Să scap de scarba aia de profa` de matebatting eyelashes
2. Să se mute pr` meu in Oradea :-

| NoNick4Ever a răspuns:

Sa fie lumea cum imi doresc eubig grin
adica sa o vad pe profa de mate si de germana zburand de la etj 10 si sa am o groaza de bani, sa fac ce vr
sa am tot timpu 25 ani, etc laughing

| totmike a răspuns:

Inca 20 de dorinte

| NumePublicAnonim a răspuns:

1.de fiecare data cand intru intr-un magazin, sau cand merg la mall sau la vreun chiosc, sa mi se dea tot ce vreau eu gratis
2.sa pot opri timpul cand vreau
3.sa se interzica scoala, sa mergem direct la servici cand vrem noi si daca vrem.